WORKSHOP

VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI,

V SOUČASNÉ DOBĚ JIŽ FUNGUJÍ MOJE NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY     www.katkykytky.cz

 

 

 

Rozpis kurzů na 2016.doc (403456)

 

Pořádání FLORISTICKÝCH DÍLEN pro všechny zájemce o floristickou práci.

Kurzy jsou  vedeny v duchu přátelského posezení v příjemném prostředí floristické dílny, při kterém si odpočinete od každodenních starostí, naučíte se něco nového a nakonec si domů odnesete výrobek, který si sami vyrobíte. K nahlédnutí jsou připraveny odborné časopisy a nebude chybět ani dobrá káva, nebo čaj. 

Obsah kurzů:

1/Teoretická část  

2/ Praktická část   

3/ Předání Osvědčení o absolvování kurzu

Termín konání kurzu: daný termín je v rozpisu kurzů. Jiný termín kurzu může být uskutečněn v případě minimálně 3 zájemců (možná dohoda)

Místo konání: kurz se koná v prostorách prodejny FLORISTIKA v Roudnici

Počet účastnic:  3 – 8 účastníků. Minimální počet pro uskutečnění kurzu jsou 3 osoby. V opačném případě se kurz ruší.

Doba trvání: začátek a konec kurzu je uveden v přehledu  floristických dílen. Uvedená hodina ukončení kurzu je pouze orientační.

Cena: uvedena v přehledu  floristických dílen. V ceně je započten veškerý pořebný  floristický materiál, floristické doplňky, využívání nářadí a technického materiálu,  podklady pro teoretickou část kurzu,  káva/čaj/voda, Osvědčení o absolvování kursu. Nahlédnutí do odborných časopisů.

Účast na každém kurzu je podmíněna zálohou ve výši 600,- Kč splatnou nejdéle 7 dní před termínem konání kurzu. Záloha je přenosná. Vrací se pouze do 7 dní před termínem konání kurzu a v případě, že bude kurz z důvodu nenaplnění zrušen. 

Tématické kurzy.doc (1301504)

 

 

Pořádání MINIDÍLEN pro všechny zájemce o tvořivou práci.

Obsah kurzů:

Velkou výhodou MINIDÍLEN je možnost přinést si vlastní materiál, který budete zpracovávat. Minidílny jsou vázany na sezónní zpracování přírodních materiálů. Rozpis potřebného materiálu najdete v přehledu.

Veškerý materiál bude možno dokoupit  na místě. Na minidílnách se vyrábí vždy jen jeden výrobek vyobrazený v přehledu.

Termín konání kurzu: daný termín je v rozpisu kurzů. Jiný termín kurzu může být uskutečněn v případě minimálně 5 zájemců (možná dohoda). 

Místo konání: kurz se koná v prostorách prodejny FLORISTIKA v Roudnici. Na přání větších skupin (minimálně 10 lidí) je možno kurz uskutečnit ve vámi nabídnutých prostorách. Tato nabídka je hlavně pro různá sdružení na zpestření jejich činnosti, pro obecní úřady na širší nabídku kulturních činností, pro firmy na podporu tmelení pracovního kolektivu, aj.

Počet účastnic:  5 – 8 účastníků. Minimální počet pro uskutečnění kurzu je 5 osob. V opačném případě se kurz ruší. V případě pořádání kurzu v externích prostorách je minimální počet účastníků 10.

Doba trvání: začátek a konec kurzu je uveden v přehledu  floristických dílen. Uvedená hodina ukončení kurzu je pouze orientační.

Cena: výše kurzovného je  110,--Kč.  Veškerý jednotlivý materiál (dle vlastního výběru), který bude spotřebován, bude na konci kurzu připočten k ceně kurzovného.   

Účast na každém kurzu je podmíněna telefonickou, nebo e-mailovou objednávkou  nejdéle 7 dní před termínem konání kurzu. 

 

Téma prací minidílen:

 

24. 3. 16 Jarní hnízdo.doc (2506752)

15.4. 2016 Závěsná kokedama.doc (443904)

13. 5. 2016 Prostorová dekorace.doc (2634752)

10. 6. 2016 Rychlá svatebka ze zahrádky.doc (3077632)
 

 

 

KURZ JAKO DÁREK

Nabízím možnost vystavení dárkového poukazu pro vaše blízké a přátele. Obdarovaný si pak sám vybere nejvhodnější termín kurzu.

 

v přípravě

Tato fotogalerie je prázdná.

 

Každý materiál má své kouzlo a dá se z něho vytvořit originál.